osiedle nieborowice

Osiedle Nieborowe - nowoczesna inwestycja.

Mamy przyjemność zaprezentować kolejną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w Nieborowicach składającą się z 89 nieruchomości .

OSIEDLE NIEBOROWICE to domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 100m2 i 120m2, a także parterowe domy wolnostojące o podobnej powierzchni. Wychodzimy naprzeciw klientom szukającym domów o mniejszej powierzchni mieszkaniowej.

Domy szeregowe realizowane są w technologii tradycyjnej, zaś domy wolnostojące wykonane w systemie szkieletowym. Działania te mają na celu zoptymalizowanie kosztów, a co za tym idzie poziomu cen sprzedaży znacznie poniżej obecnie oferowanych przy sprzedaży apartamentów czy innych nieruchomości tego typu.

Osiedle Nieborowice położone jest na terenie sołectwa Nieborowice, tuż przy granicy administracyjnej z Żernicą. Jednym z najważniejszych atutów tej inwestycji jest jej położenie, 4 km od granicy Gliwic, 7 km od wjazdu na autostradę A4 (do Katowic jedzie się 20 minut ), 6 km od Rybnika, to wszystko sprawia, że mieszkańcy mają szybki dostęp do całej aglomeracji Śląska.

Inwestycja położona jest w niewielkiej odległości od szkoły, ośrodka zdrowia czy przystanku komunikacji miejskiej nr 59.

Comments are closed.